wypożyczalnie

Na plaży Prasonisi działają trzy wypożyczalnie oferujące co roku nowy sprzęt. Właścielami dwóch z nich są Polacy , trzeciej Austriak i Szwajcar, jednakże w każdej z nich swobodnie można się porozumiewać w języku polskim.


procenter jp np Pro Center C.Kirschner znajduje się po cabrpłaskiej stronie, ok. 25m od wody. Każdego roku stacja wymienia sprzęt na kompletnie nowy – 160 desek ze stajni JP i 240 pędników NP. Pro Center działa według systemu „Rent & Change”, co oznacza ze wypożyczasz deskę, ale zawsze możesz ja zamienić na inna (jeżeli tylko jest dostępna). Nawet jeżeli chcesz pływać na niej tylko godzinę, nie są naliczane za to żadne dodatkowe opłaty. Możesz używać wszystkich desek i pędników dostępnych w bazie. Wielkość i rodzaj pędnika dobierasz według potrzeb i umiejętności. Najwyższej jakości sprzęt windsurfingowy firm JP i Neil Pryde. Kite Pro Center oferuje latawce i deski firmy Cahabrina.


w4f_logo Wind4fun znajduje się po płaskiej stronie, naishrrdbezpośrednio nad wodą. Wielkość i rodzaj pędnika dobierasz według potrzeb i umiejętności. Baza Wind4Fun dysponuje najnowszym sprzętem windsurfingowym dwóch renomowanych firm NAISH i ROBERTO RICCI DESIGNS, natomiast kity wyprodukowane są przez NAISH-a.


 

prasonisicenterfanatic northsails Prasonisi Center ulokowana jest na stronie płaskiej Prasonisi. Biuro bazy znajduje się w odległości 200m od brzegu, zaś cały sprzęt windsurfingowy znajduje się 20m od wody tuż obok wierzy asekuracyjnej. Sprzęt to modele na sezon 2009. Żagle zapewnia nam firma North Sails, deski zaś firmy Fanatic oraz Starboard. Posiadamy 300 żagli oraz 160 desek. Zawsze z przyjemnością doradzimy która deska jest najbardziej odpowiednia właśnie dla Państwa! Baza Prasonisi Center dysponuje najnowszym sprzętem windsurfingowym renomowanych firm North Sails, Fanatic i Starbord oraz kitami od NS.