grupa hoteli Light House & Ocean Palace

Light House / Light House 2 / Light House 2 Asimenis / Ocean Palace – oferta z wylotem z całej Polski – bezpośrednio na Prasonisi

Hotel Light House 1 znajduje się bezpośrednio na plaży , mieszkać bliżej wody można tylko w śpiworze. Hotel w typowym greckim stylu był zbudowany w 1997 roku. Pokoje są czyste i wygodne. Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienkę z prysznicem, wiatrak, klimatyzację, lodówkę i stylowe meble. Z wyjątkiem pokojów ECO (w atrakcyjnych cenach) i jednego podwójnego , wszystkie pokoje mają balkon lub taras. Hotel oferuje pobyty ze śniadaniami. Różnicą w pokojach EKO jest brak balkonu lub tarasu i ograniczony widok z okna.

Pokoje wyłącznie w opcji z HB (śniadania i obiadokolacje).


Hotel Light House 2 znajduje się vis a vis hotelu Lighthouse 1. Niektóre, z 20 metrowych studio , są non stop klimatyzowane i wyposażone w telewizję satelitarną. Kuchnia jest wyposażona w lodówkę. Wszystkie studia mają balkony i są zlokalizowane w zacisznej części Prasonisi.

Istnieje możliwość wykupienia dodatkowo wyżywienia HB (śniadania i obiadokolacje).


Hotel Light House 2 Asimenis oferuje ciche i wygodne podwójne pokoje, bez kuchni. Niektóre z pokoi mają podwójne łoża małżeńskie, a nie oddzielne. Jeżeli chcesz pokój z oddzielnymi łóżkami wyraźnie zaznacz to podczas rezerwacji.

Pokoje wyłącznie w opcji z HB (śniadania i obiadokolacje).


Hotel Ocean Palace usytuowany jest pomiędzy Lighthouse 2, a Hotelem Oasis. Bezpośrednio na Prasonisi, wykonany z dbałością o szczegóły. Wpokojach jest klimatyzacja, prysznic z toaleta, wiatrak, lodówka a w oknach siatki na moskity. Większość pokoi posiada balkony.

Pokoje wyłącznie w opcji z HB (śniadania i obiadokolacje).


Ceny od 2799 zł/osobę/tydzień do 3599 zł/osobę/tydzień.

Cena obejmuje: przelot, transfer z i na lotnisko, ubezpieczenie, wyżywienie ( OPCJA W ZALEŻNOŚCI OD HOTELU),

Cena nie obejmuje: wypożyczenia sprzętu wind- i kitesurfingowego na miejscu oraz nauki pływania na deskach, dopłaty do pokoju 1-os. (opcja dostępna wyłącznie na zapytanie).